Khemah Loteng Kanvas Safari Terbaik dengan Bilik Mandi
Reka bentuk khemah dua tingkat diilhamkan oleh transformasi bangunan dua tingkat Thai, dengan pemahaman mendalam tentang keperluan untuk ruang kediaman dalam aktiviti luar. Khemah jenis ini sangat sesuai untuk aktiviti perkhemahan keluarga atau berkumpulan, biasanya menampilkan aras atas sebagai ruang kediaman utama, manakala aras bawah boleh digunakan untuk simpanan atau sebagai tempat rehat tambahan. Reka bentuk sedemikian bukan sahaja meningkatkan kecekapan penggunaan khemah tetapi juga meningkatkan kemudahan dan keseronokan aktiviti luar.
Di peringkat global, peminat luar dan penjelajah profesional dari banyak negara cenderung menggunakan khemah jenis ini. Contohnya, di Pulau Selatan New Zealand, Taman Negara Yosemite di Amerika Syarikat, atau Swiss Alps, khemah dua tingkat menyediakan pengunjung dengan cara untuk menikmati pemandangan luar sambil memperoleh pengalaman hidup yang selesa.
penerangan2
| Saiz membran luar | 9.9m*7.5m |
| Kawasan unjuran | 74㎡ |
| Saiz dalaman tingkat pertama | 5m*5m |
| Kawasan dalaman tingkat satu | 25㎡ |
| Saiz dalaman tingkat dua | 4.6m*4.6m |
| Kawasan dalaman lantai seks | 21㎡ |
| Ketinggian lantai | 2.6m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | 100 * 100 * 3 keluli persegi, keluli Q235 |
| Rangka struktur keluli | keluli tergalvani celup panas |
| Bahagian atas luar | 1100g PVDF bahan membran seni bina, Penarafan kebakaran Kelas B1; kalis api; tahan UV |
| Jangka hayat | 15 tahun |
| Panel dinding bersepadu WPC | Ketebalan 9mm |
| Papan simen | 6mm |
| lunas keluli | Ketebalan 1mm |
| Penebat bunyi dan kapas pemeliharaan haba | Ketebalan 50mm |
| Panel dinding luar WPC | Ketebalan 21mm |
| Pintu dan tingkap kaca | Bingkai profil aloi aluminium, kaca berongga terbaja (5+20+5), Pintu tunggal / Pintu berkembar / Pintu gelangsar |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |
penerangan2








