Khemah Glamping Klasik Eurocamp untuk Sewaan Percutian RV Park
Di Padang Rumput Sangke di Wilayah Autonomi Tibet Gannan, khemah berbentuk T Kem Nordan bergema dengan Biara Labrang purba. Di sini, ia hanya dibuka selama lima bulan setahun, kerana menghormati alam semula jadi dan melindungi ekologi. Di dalam khemah, lantai kayu yang hangat dan peralatan tempat tidur yang lembut, setiap perabot menceritakan budaya tradisional orang Tibet. Apabila malam tiba, di tepi unggun api, anda boleh mendengar pengembala bercerita tentang kehidupan mereka, merasakan kegembiraan dan kesedihan mereka.
Khemah nomad berbentuk T bukan sahaja menjadi pilihan penginapan untuk perjalanan, tetapi juga sentuhan jiwa, pertukaran budaya. Di sini, anda boleh memperlahankan, mendengar suara hati anda, dan merasai makna sebenar kehidupan.
| Kawasan yang diunjurkan | 80.6㎡ (5*9+5*3m) |
| Kawasan bangunan | 55㎡ |
| Kawasan dalaman | 19.8㎡ (4.6*4.6m) |
| Kawasan teres | 11㎡(3*5m) |
| Ketinggian cucur atap | 1.92m |
| Ketinggian dinding | 2.61m |
| Ketinggian atas | 4.22m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | φ70 *1.5 paip keluli |
| Material kain atas luar | 850g PVC |
| Lapisan dalam | Kain PEVA mesra alam disalut dengan gam, salutan PU - 200G, tekanan kalis air (WP3000) |
| Pintu masuk | Pintu kaca gelongsor/Satu terbuka |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |
penerangan2







