Four Seasons Glamping Lodges | Pondok Khemah Perkhemahan Mewah
Khemah segi empat tepat satu puncak popular di seluruh dunia, terutamanya dalam kalangan pengguna di negara seperti Australia dan China, di mana penerimaan dan kegemaran untuk jenis khemah ini adalah yang tertinggi. Di Australia, konsep reka bentuk hotel khemah sangat dikagumi oleh pengguna kerana gaya hidupnya yang elegan, sihat, santai dan semula jadi yang sesuai dengan kecintaan tempatan terhadap alam semula jadi dan mengejar kehidupan yang santai.
Reka bentuk dalaman pelbagai fungsi khemah menggabungkan kemudahan kediaman moden dengan kebebasan hidup di luar, membolehkan anda menikmati kehangatan dan keselesaan rumah walaupun ketika mengembara. Pilih khemah segi empat tepat satu puncak untuk memulakan lembaran baharu dalam kehidupan luar anda, menjadikan setiap perjalanan sebagai kenangan yang tidak dapat dilupakan.
penerangan2
| Saiz membran luar | 5.0*9.0m |
| Kawasan unjuran | 45㎡ |
| Kawasan dalaman | 32㎡ (4.6*6.5m) |
| Ketinggian atas | 4.05m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | φ70 *1.5 paip keluli |
| Material kain atas luar | 850g PVC |
| Lapisan dalam | Kain PEVA mesra alam disalut dengan gam, salutan PU - 200G, tekanan kalis air (WP3000) |
| Pintu masuk | Pintu kaca gelongsor/Satu terbuka |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |
penerangan2
| Saiz membran luar | 8m*9m Segiempat tepat |
| Kawasan unjuran | 72㎡ |
| Saiz dalaman | 5m*6m |
| Kawasan dalaman | 30㎡ |
| Ketinggian sisi | 2.5m |
| Ketinggian atas | 5.5m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | 口80*80*3 keluli persegi, keluli Q235 |
| Rangka struktur keluli | keluli tergalvani celup panas |
| Bahagian atas luar | 1100g PVDF bahan membran seni bina, Penarafan kebakaran Kelas B1; kalis api; tahan UV |
| Jangka hayat | 15 tahun |
| Panel dinding bersepadu WPC | Ketebalan 9mm |
| Papan simen | 6mm |
| lunas keluli | Ketebalan 1mm |
| Penebat bunyi dan kapas pemeliharaan haba | Ketebalan 50mm |
| Panel dinding luar WPC | Ketebalan 21mm |
| Pintu dan tingkap kaca | Bingkai profil aloi aluminium, kaca berongga terbaja (5+12+5), Pintu tunggal / Pintu berkembar / Pintu gelangsar |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |
penerangan2




















