Khemah Kabin Pod Rumah Glamping Cocoon Khemah Mewah
Di Wilayah Sichuan, China, Tapak Perkhemahan Laut Mati Zhongtianxing menawarkan pengunjung pengalaman penginapan yang unik dengan khemah cengkerang, membolehkan mereka menikmati pengalaman terapung Laut Mati sambil turut mengalami pemandangan indah pergunungan, hutan, dan perairan hijau, menikmati alam semula jadi sepenuhnya dan bersantai. Kem pantai shell di Fuyuan City, dengan iklimnya yang sejuk dan sumber pelancongan yang banyak, telah menjadi kegemaran baharu bagi penggemar pelancongan memandu sendiri, menyediakan pelbagai kawasan berfungsi termasuk aktiviti air pantai, riadah gourmet, barbeku kanopi dan homestay mewah, menawarkan pengalaman riadah dan percutian berkualiti tinggi kepada pengunjung.
Khemah cangkerang, ruang luar yang menggabungkan estetika semula jadi, inovasi teknologi dan pengalaman yang selesa, merekodkan setiap hubungan intim dengan alam semula jadi.
penerangan2
| Saiz membran luar | 5.9m*9.55m |
| Ruang lantai | 48㎡ |
| Saiz dalaman | 5m*7m |
| Kawasan dalaman | 26㎡ |
| Ketinggian atas | 3.57m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | φ58*3 paip keluli, keluli Q235 |
| Rangka struktur keluli | keluli tergalvani celup panas |
| Bahagian atas luar | 1100g PVDF , Penilaian kebakaran Kelas B1; kalis api; tahan UV |
| Jangka hayat | 15 tahun |
| Bahan dalaman | Kerajang aluminium gelembung dua lapisan + Kain spandeks keanjalan tinggi |
| Panel dinding bersepadu WPC | Ketebalan 9mm |
| Papan simen | 6mm |
| lunas keluli | Ketebalan 1mm |
| Penebat bunyi dan kapas pemeliharaan haba | Ketebalan 50mm |
| Panel dinding luar WPC | Ketebalan 21mm |
| Pintu dan tingkap kaca | Bingkai profil aloi aluminium, kaca berongga terbaja (5+20+5), Pintu tunggal / Pintu berkembar / Pintu gelangsar |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |
penerangan2
























