Struktur Khemah Eko Kekal | Khemah Glamping Musim Sejuk
Khemah HR25 popular di seluruh dunia, terutamanya di negara yang menggemari pengembaraan dan keindahan alam semula jadi, seperti Australia dan China, di mana konsep reka bentuknya sangat dikagumi oleh pengguna. Di Australia, konsep reka bentuk hotel khemah sangat sesuai dengan falsafah tempatan yang menyayangi alam semula jadi dan menjalani gaya hidup santai, menawarkan cara hidup yang elegan, sihat, santai dan semula jadi.
Di tempat tarikan pelancong yang terkenal seperti Kem Khemah Kangteng Gaoligong di Gunung Gaoligong di Yunnan dan Kem Khemah Mewah Liar Dongshan Yalv di Pulau Dongshan di Fujian, khemah HR25 menyediakan pengunjung pengalaman penginapan yang unik dan keseronokan disepadukan dengan alam semula jadi.
penerangan2
| Saiz membran luar | 9.19m*8.69m |
| Luas lantai | 53㎡ |
| Saiz dalaman | pentagon berdiameter 6.5m |
| Kawasan dalaman | 25㎡ |
| Ketinggian sisi | 2.5m |
| Ketinggian atas | 5.5m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | 80 * 80 * 3 keluli persegi, keluli Q235 |
| Rangka struktur keluli | keluli tergalvani celup panas |
| Bahagian atas luar | 1100g PVDF bahan membran seni bina, Penarafan kebakaran Kelas B1; kalis api; tahan UV |
| Jangka hayat | 15 tahun |
| Bahan khemah dalam | 420g kanvas kalis cendawan berkualiti tinggi |
| Papan simen | 6mm |
| lunas keluli | Ketebalan 1mm |
| Penebat bunyi dan kapas pemeliharaan haba | Ketebalan 50mm |
| Pintu dan tingkap kaca | Bingkai profil aloi aluminium, kaca berongga terbaja (5+20+5), Pintu tunggal / Pintu berkembar / Pintu gelangsar |
| Lantai luar | Papan gentian simen berkekuatan tinggi, ketebalan 20mm; Lantai komposit kayu-plastik luar; ketebalan 25mm; Kayu anti-menghakis (pinus Finland); ketebalan 25mm. |
| Lantai dalaman | Lantai plastik batu anti-gelincir dan tahan haus; ketebalan 4.2mm; Lantai komposit anti-gelincir dan tahan haus; ketebalan 12mm. |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |

penerangan2








