Khemah Bumbung Kain Tegang untuk Safari Resort Ball & Bar
Reka bentuk khemah diilhamkan oleh penerokaan dan penghormatan terhadap tamadun purba. Pereka bentuk mendapat inspirasi daripada seni bina Mesir purba yang megah, mengintegrasikan gabungan kekuatan dan keindahan ke dalam struktur khemah. Setiap baris, setiap arka, direka dengan teliti untuk menyediakan penjelajah moden dengan ruang yang luas dan stabil, membolehkan mereka mengalami kegemilangan dan ketenangan raja-raja purba dalam pelukan alam semula jadi.
Di sini, setiap pagi anda boleh bangun dengan bunyi burung; setiap malam anda boleh tidur di bawah bintang. Bawa khemah ER193 untuk menerokai wilayah yang belum dipetakan, untuk mengalami kisah-kisah yang hanya milik mereka yang berani, untuk mencipta kenangan yang unik milik kita.
penerangan2
| Saiz membran luar | 32.7m*16m |
| Kawasan yang diunjurkan | 523㎡ |
| Saiz dalaman | 8.1m*25.5m |
| Kawasan dalaman | 196㎡ |
| Ketinggian sisi | 2.5m |
| Ketinggian atas | 6m |
| Seretan angin | 100 km/j |
| Muatan salji | 0.2 kN/㎡ |
| Bahan penyambung | 口120*120*3 keluli persegi, keluli Q235 |
| Rangka struktur keluli | keluli tergalvani celup panas |
| Bahagian atas luar | 1100g PVDF bahan membran seni bina, Penarafan kebakaran Kelas B1; kalis api; tahan UV |
| Jangka hayat | 15 tahun |
| Bahan khemah dalam | 420g kanvas kalis cendawan berkualiti tinggi |
| Papan simen | 6mm |
| lunas keluli | Ketebalan 1mm |
| Penebat bunyi dan kapas pemeliharaan haba | Ketebalan 50mm |
| Pintu dan tingkap kaca | Bingkai profil aloi aluminium, kaca berongga terbaja (5+20+5), Pintu tunggal / Pintu berkembar / Pintu gelangsar |
| Lantai luar | Papan gentian simen berkekuatan tinggi, ketebalan 20mm; Lantai komposit kayu-plastik luar; ketebalan 25mm; Kayu anti-menghakis (pinus Finland); ketebalan 25mm. |
| Lantai dalaman | Lantai plastik batu anti-gelincir dan tahan haus; ketebalan 4.2mm; Lantai komposit anti-gelincir dan tahan haus; ketebalan 12mm. |
| Prestasi keseluruhan | Kalis api standard kebangsaan, kalis lembapan dan kalis cendawan, pemasangan fleksibel, tidak terhad oleh persekitaran |
penerangan2


















